Części Case

Case części

Case Construction, to marka należąca do czwartego na świecie, pod względem wielkości, producenta części i maszyn budowlanych grupy CNH. Historia marki liczy ponad 170 lat – korzenie firmy sięgają roku 1842, kiedy to Jerome Increase Case założył organizację J I Case Company. Już w roku 1999 firma CASE połączyła się z New Holland tworząc grupę CNH Global – lidera i czołowego producenta części oraz maszyn rolniczych i budowlanych na świecie. W lutym 2007 firma obchodziła 50 rocznice produkcji pierwszej na świecie zintegrowanej koparko-ładowarki.

Wstęp ten ukazuje Państwu, że nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów a ich wysoka jakość jest wynikiem wielu lat pracy, ulepszeń i innowacji pod okiem fachowców i specjalistów prestiżowych firm. Do kultowych już i niezawodnych produktów należą te, o których piszemy poniżej.

SPS Complex jest dystrybutorem części, maszyn oraz produktów znanej marki CASE, która w swojej ofercie sprzedaży posiada wiele elementów, a także podzespołów identycznych jak w maszynach New Holland – z tym wyjątkiem, że tych, które wyszły na rynek od roku 2004. Wcześniejsze modele różnią się znacząco. Dziś Case na rynku polskim, to nie tylko koparko ładowarki. Często też możemy spotkać sporo niezależnych ładowarek, koparek kołowych i gąsienicowych, których zastosowanie jest nieco inne. Co więcej, nie są wyjątkiem już 20 letnie maszyny z serii K i SK, które spotykamy co krok w sytuacjach codziennych. Specjalistyczne maszyny stosuje się głównie, jako sprzęt kopiąco – ładujący na budowach i podczas ogólnych, miejskich remontów. Oprócz KS ciągle na budowach pracuje znacząca ilość modelu SLE – jednego z najlepszych modeli koparko ładowarek CASE ostatnich dwóch dekad. Natomiast model CASE 320 Construction King, do dziś uważany jest w USA wręcz za synonim koparko ładowarki.

Dystrybuujemy części CASE do każdego typu maszyn tego koncernu. Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem maszyn lub części budowlanych CASE – zapraszamy do skorzystania z oferty SPS Complex!

tel. +48 693 349 188
tel. +48 668 198 880
tel. +48 32 707 32 80
41-700 Ruda Śląska
ul. Szyb Walenty 26/110a
Śląski Park Przemysłowo-Technologiczny