Części New Holland

New Holland części

New Holland, to druga z wielkich marek należących do grupy CNH obok CASE. Firma została założona w 1895 roku przez Abe Zimmerman w miejscowości New Holland w Pensylwanii, USA. To właśnie tam założyciel zaczerpną inspirację na nazwę firmy, która w przyszłości stanie się liderem w swojej branży. Przedsiębiorstwo na samych początkach swojej działalności i przez długi czas zajmowało się produkcją sprzętu przeznaczonego pod rolnictwo. W 1986 NH przejęty został przez Forda a w 1991 przez Fiata. Od 1999 razem z CASE funkcjonuje w jednej grupie CNH Global. Dziś New Holland obecny jest w ponad 170 krajach i produkuje w 22 wielkich fabrykach rozsianych po całym globie. Główna siedziba firmy znajduje się w Turynie we Włoszech.

Tak jak w przypadku CASE oferujemy również pełen zakres części do kultowych maszyn New Holland. Na rynku Polskim spotkać można przede wszystkim niezawodne i wielofunkcyjne koparko ładowarki i to na nich, jako firma, skupiamy przede wszystkim swoją uwagę. Mimo, że koparki należą do najpopularniejszego sprzętu, to obsługujemy także pełen zakres innych  modeli tego producenta.

Ze względu na popularność firmy, części do maszyn New Holland są stosunkowo łatwo i szybko osiągalne dzięki rozbudowanej sieci magazynów w całej Europie. Większość części dostępna jest jednak bezpośrednio z oddziału w Heidelbergu w Niemczech a także z magazynów we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. U nas mają Państwo do nich wygodny i pewny dostęp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie i doradzimy w razie wątpliwości. Zapraszamy.

tel. +48 693 349 188
tel. +48 668 198 880
tel. +48 32 707 32 80
41-700 Ruda Śląska
ul. Szyb Walenty 26/110a
Śląski Park Przemysłowo-Technologiczny